MASAŻ PRÓŻNIOWY

MASAŻ PRÓŻNIOWY- zabieg na cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej.  

  

Masaż próżniowy jest zabiegiem, w którym wykorzystuje się podciśnienie i mechaniczny ucisk. Urządzenie zasysa skórę, co pozwala dotrzeć do jej głębszych warstw. Skuteczność masażu próżniowego powoduje, że zabieg ten cieszy się dużą popularnością. Regularne korzystanie z masażu próżniowego jest cennym wsparciem w czasie odchudzania lub walki z cellulitem.    

Rozbite podczas masażu komórki tłuszczowe zostają usunięte z organizmu, natomiast pobudzenie krążenia krwi i limfy pozwala pozbyć się toksyn, dzięki czemu, skóra jest dotleniona i odżywiona. Skóra otrzymuje bodźce do produkcji kolagenu i elastyny, co zwiększa jej elastyczność i jędrność.  

  Cellulit jest problemem dotykającym wiele kobiet. Masaż próżniowy jest dedykowany do walki z cellulitem zarówno lipidowym, jak i wodnym.  W celu uzyskania jeszcze lepszych efektów, masaż próżniowy często łączony jest również z innymi środkami. Do najpopularniejszych należy zabieg wykorzystujący ultradźwięki. 

   Masaż próżniowy nie wymaga szczególnych przygotowań, jednak by uzyskać jak najlepsze efekty, przed zabiegiem zaleca się wypicie dużej ilości wody, co usprawni wydalanie toksyn. 

  

 Efekty masażu próżniowego

– wyszczuplenie ud, pośladków, brzucha, 

– poprawa jędrności pośladków, 

– wymodelowanie sylwetki, 

– rozbicie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, 

– poprawa napięcia skóry, 

– zmniejszenie nierówności na skórze 

– poprawa krążenia krwi i limfy, redukcja obrzęków.